Node Action Log (2.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
