Node Action Log (2.0.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Filter
pl: Filtr

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika
