Node Action Log (2.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ

en: Configuration
ps: سازول

en: Deleted
ps: ړنګ شو
