Node Action Log (2.0.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Logs
ro: Loguri

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Node ID
ro: ID Nod

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Filter
ro: Filtru

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: Configuration
ro: Configurație

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Deleted
ro: Șters

en: Filter log messages
ro: Filtrare mesaje log
