Node Action Log (2.0.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
