Node Action Log (2.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى
