Node Action Log (2.0.2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Filter
ar: انتقاء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Deleted
ar: محذوف

en: Filter log messages
ar: ترشيح رسائل السجل
