Node Action Log (2.0.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Node ID
ca: ID del node

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Filter
ca: Filtra

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Configuration
ca: Configuració

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Filter log messages
ca: Filtrar els missatges de registre
