Node Action Log (2.0.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Logs
fi: Loki

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: Configuration
fi: Asetukset

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Filter log messages
fi: Suodata lokiviestit
