Node Action Log (2.0.2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Filter
he: סינון

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Configuration
he: הגדרות

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Deleted
he: נמחק

en: Filter log messages
he: סינון מסרי יומן
