Node Action Log (2.0.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Logs
hu: Naplók

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Filter
hu: Szűrő

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Configuration
hu: Beállítás

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Deleted
hu: Törölt

en: Filter log messages
hu: Naplóbejegyzések szűrése
