Node Action Log (2.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Deleted
hy: Ջնջված է
