Node Action Log (2.0.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Node ID
jv: ID Node

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Filter log messages
jv: Penyaring pesen log
