Node Action Log (2.0.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: View
kk: Қарау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле
