Node Action Log (2.0.2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Filter
km: តម្រង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Filter log messages
km: ត្រង​សារ​កំណត់ហេតុ
