Node Action Log (2.0.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus
