Node Action Log (2.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Logs
sk: Záznamy

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Node ID
sk: ID uzla

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Filter log messages
sk: Filter zaznamenaných správ
