Node Action Log (2.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: View
ta: நோக்குக

en: Filter
ta: வடிகட்டி
