Node Action Log (2.0.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: View
te: చూడు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా
