Node Action Log (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Deleted
az: Silindi

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün
