Node Action Log (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Node ID
bg: Номер

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Filter
bg: Филтър

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога
