Node Action Log (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Filter log messages
bo: ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་ཚགས་རྒྱག་པ
