Node Action Log (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Filter log messages
el: Φιλτράρισε μηνύματα ημερολογίου
