Node Action Log (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Filter log messages
fa: فیلتر گزارش‌ها
