Node Action Log (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: Node Title
fr: Titre du nœud

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Filter log messages
fr: Filtrer les messages du journal
