Node Action Log (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Filter
is: Sía

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: IP Address
is: IP vistfang
