Node Action Log (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes
