Node Action Log (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Node ID
nl: Node-ID

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Configuration
nl: Instellingen

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: Init
nl: Initialisatie
