Node Action Log (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Node ID
ru: ID материала

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Deleted
ru: Удалено

en: Filter log messages
ru: Фильтр системных сообщений

en: Init
ru: Инициализация
