Node Action Log (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Deleted
sl: Izbrisano
