Node Action Log (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај
