Node Action Log (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Filter log messages
th: กรองข้อมูลการแสดงผลข้อความจากบันทึก log
