Node Alias History (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Alias
az: Ləqəb

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
