Node Alias History (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
