Node Alias History (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Alias
ca: Àlies

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
