Node Alias History (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Alias
cy: Arallenw
