Node Alias History (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: Node Title
de: Beitragstitel

en: About
de: Über

en: Nid
de: Beitrags-ID

en: Uses
de: Verwendungszwecke
