Node Alias History (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
