Node Alias History (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Node Title
fi: Kirjoituksen otsikko

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
