Node Alias History (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
