Node Alias History (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Alias
he: מיקום

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
