Node Alias History (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
