Node Alias History (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
