Node Alias History (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: About
pl: O stronie

en: Nid
pl: ID węzła

en: Uses
pl: Używa
