Node Alias History (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: Alias
tr: Takma ad

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
