Node Alias History (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Alias
ar: البديل

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
