Node Alias History (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
