Node Alias History (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Alias
ne: उपनाम

en: About
ne: बारेमा
