Node Alias History (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Alias
oc: Aliàs

en: About
oc: A prepaus

en: Nid
oc: Nis

en: Uses
oc: Usatges
