Node Alias History (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
